Payza – czy warto korzystać do transferów pieniężnych? Wasze opinie i komentarze w temacie

Płatności internetowe stały się obecnie tak powszechne, że pojawia się konieczność posiadania specjalnych kont, które pozwalają na wygodne wykonywane tego typu operacji, ale także i ich przyjmowanie. Choć standardowe konta bankowe oferują oczywiście pełny zakres takich możliwości to często problemem jest realizowanie płatności w sklepach zagranicznych czy chociażby odbieranie przelewów z różnych systemów marketingowych działających w sieci.

mFind – popularna porównywarka ofert ubezpieczycieli. Dlaczego warto skorzystać? Wasze opinie

Ubezpieczenia w życiu każdego z nas na pewno spełniają bardzo istotną rolę. Z jednej strony w niektórych przypadkach jesteśmy niejako prawnie zmuszeni do kupienia ubezpieczenia, chociażby posiadając własny samochód osobowy, a w innych sytuacjach chcemy zwyczajnie zadbać o swoje bezpieczeństwo bądź cenny majątek, wykupując różne ubezpieczenia turystyczne, zdrowotne czy dla nieruchomości.

Transferwise – pośrednik służący przesyłaniu pieniędzy z zagranicy. Czy warto mu zaufać?

TransferWise to międzynarodowy system walutowych przelewów internetowych, który obsługuje wiele walut z całego świata i którego właściciele zapewniają o stałym poszerzaniu oferty możliwych do wymiany walut.

Strona realizuje, według zapewnień samych właścicieli, bardzo szybkie transfery pieniężne, a przy tym bardzo uczciwe pod kątem opłat.