EasySend – najlepsza platforma do wysyłania przelewów zagranicznych? Czy naprawdę warto? Wasze opinie

easysend-strona
Strona www.easysend.pl

Easysend.pl to platforma internetowa pośrednicząca w przelewach międzynarodowych dla różnych walut. Firma specjalizuje się w przelewach z Wielkiej Brytanii do Polski, oraz w drugą stronę, gdzie za każdym razem gwarantuje korzystanie z bardzo atrakcyjnych kursów wymiany walut.

Firma zapewnia swoich klientów o pełnym bezpieczeństwie zawieranych transakcji. Informacje przedstawione na stronie mówią o nowoczesnych systemach zabezpieczeń w przypadku połączeń internetowych oraz o korzystaniu ze specjalnych łącz internetowych, które gwarantują bardzo dużą szybkość działania. Firma zapewnia także o pełnej dyskrecji wykonywanych przelewów.

easysend-porownanie
Porównanie przelewów międzynarodowych Źródło: www.easysend.pl

Portal nie ma dostępu do kont bankowych swoich użytkowników. Transakcja polega na przelaniu odpowiedniej sumy pieniędzy na wirtualne konto użytkownika na stronie, a następnie serwis dokonuje przewalutowania i przesyła pieniądze w innej walucie na wskazane konto odbiorcy. Serwis chwali się także dużą przejrzystością swojej działalności, a do tego gwarantuje o nie pobieraniu żadnych ukrytych opłat, które mogą niespodziewanie zwiększyć koszty związane z transakcją.

easysend-zasady
Zasady i statystyki przelewów z Easysend.pl. Źródło: www.easysend.pl

Easysend.pl promuje się nie tylko jako portal dla bezpiecznych przelewów pomiędzy Polską oraz Wielką Brytanią, ale także jako miejsce tanie oraz bardzo sprawnie działające. Według zapewnień właścicieli strony prowizje są o wiele niższe nie tylko do tych pobieranych przez banki, ale także przez inne portale internetowe oferujące podobne usługi finansowe. Dodatkowo firma gwarantuje swoim klientom także bardzo szybką realizację zleceń dla przelewów, a do tego także i ekspresowe rozpatrywanie jakichkolwiek problemów związanych z wysyłaniem pieniędzy.

Do realizowania przelewów międzynarodowych potrzebne jest zarejestrowanie swojego konta użytkownika na stronie, dla którego należy podać podstawowe dane osobowe potrzebne do realizacji zleceń. Po wejściu na stronę można skorzystać z narzędzia, które od razu pokazuje wartość przelewu na zadaną kwotę po przeliczeniu oraz dodaniu prowizji.

[Głosów: 6   Average: 3/5]

Easysend - opinie z forum:

 1. Ogólnie korzystałem z tej strony już po kilka razy i problemów z nią nie miałem, także myślę, że można ją z powodzeniem polecić.

  Odpowiedz
 2. Kurcze, dlaczego to tylko działa dla przelewów wyspy-polska…mnie coś trafia jak wysyłam kaskę ze stanów do polski, takie prowizje płacę że głowa mała, może kiedyś coż zrobią z tym?

  Odpowiedz
 3. Panie i panowanie, czy potrzeba tam rejestrować konto żeby dokonywać tych przelewów walutowych? Wydaje mi się ciekawa opcja bo mój zrzyna ze mnie ile tylko się da podczas robienia takich przelewów. Niby kurs jest spoko, ale prowizje to sobie liczą jakby to wysyłał na drugi koniec świata…

  Odpowiedz
 4. Kolego, pomyśl trochę, po to trzeba zarejestrować konto żeby transakcja sama z siebie była bezpieczna, ja tam bym właśnie nie krozystał ze strony bez konto bo coś się stanie i potem jak udowodnisz komukolwiek że kasa poszła, nie dotarła i w ogóle? Nie narzekaj bo to jest bardzo fajne miejsce, nie dość że działają szybciej jak bank to jeszcze prowizje są na rozsądnym poziomie, a nie jakieś z kosmosu.

  Odpowiedz
 5. Ktoś może mnie oświecić w temacie tej prowizji? Chwalą się że najniższa we wszechświecie, ale ile to oznacza w realnych $$$, irytujące jest takie zachowanie firm…

  Odpowiedz
 6. Fajnie ze na stronce jest ten taki kalkulator, gdzie od razu wiem ile odbiorca dostanie po zrealizowaniu przelewu, fajne miejsce, polecam.

  Odpowiedz
 7. Heh, ja to mam chyba pecha cale zycie, nawet przy takich głupotach jak przdelewy. Zainteresowany tą ofertą postanowiłem wykonać taki jeden wlasnie z angli do polski i wiecie co, ponad 50 godzin kaska szła…nie powiem, tanio było, ale wydaje mi się ze powinno być szybciej, ludzie chwala, a mnie oczywiście jak zawsze pech prześladuje.

  Odpowiedz
 8. Tylko funciory, innych walut nie potrafią ogarnąć? Do australli czasem muszę kase wysyłać, tam to dopiero bank sobie liczy i szukam miejsca, gdzie da się taniej i równie bezpiecnie.

  Odpowiedz
 9. Moja rodzinka już dawno korzysta z tej stronki, przesyłamy sobie kaskę w obie strony, nigdy nie było problemów.

  Odpowiedz
 10. Ogólnie mam trochę zastrzeżenia co do samego działania suporty tej stroiny, usługi sa spoko, ale dodzwonić sę do tych ludzi to chyba precej wygram te miliony w totku :/ ktoś wie o co biega?

  Odpowiedz
 11. Fajnie, ze da się taniej robic przelewy, a co do problemów z kontaktem to ja polecam droga elektroniczna, fakt ze szybko nie jest, ale w przeciągu 24h zawsze dostawałem odpowiedź.

  Odpowiedz
 12. Ejjjj, jakie dane oni chcą przy zakładaniu konta? Kiedyś zostałam oszukana, wyłudzono ode mnie dane i teraz podchodzę z dystansem do takich miejsc.

  Odpowiedz
 13. Gitara, nareszcie ktoś pomyślam i zrobił miejsce z niższą prowizją, banki to se w gumy lecą normalnie, liczą jakby nie wiem czym był taki przelew, prostaki…

  Odpowiedz
 14. Jak to jest możliwe ze tutaj prowizja jest dużo nizsza niż w banku, to nie jest jakaś sciema czasem?

  Odpowiedz
 15. Nie mam zastrzezen, jest tak jak wyżej napisane, wszystko ok.

  Odpowiedz
 16. Dla mnie ta strona była wybawieniem bo jak sobie policzyłem ile rocznie zabiera mi bank jak wysyłam kase rodzinie w Polsce to normalnie miałbym dodatkową podróż do kraju gratis, masakra. Bardzo profesjoanlna strona i z czystym sumieniem plecam.

  Odpowiedz
 17. Hehe, no bomba, tylko najpierw trzeba mieć co przelać 😛

  Odpowiedz
 18. czy to bezpieczne? troche sie obawiam ze wciagnie mi kase

  Odpowiedz

Dodaj komentarz