mFind – popularna porównywarka ofert ubezpieczycieli. Dlaczego warto skorzystać? Wasze opinie

Ubezpieczenia w życiu każdego z nas na pewno spełniają bardzo istotną rolę. Z jednej strony w niektórych przypadkach jesteśmy niejako prawnie zmuszeni do kupienia ubezpieczenia, chociażby posiadając własny samochód osobowy, a w innych sytuacjach chcemy zwyczajnie zadbać o swoje bezpieczeństwo bądź cenny majątek, wykupując różne ubezpieczenia turystyczne, zdrowotne czy dla nieruchomości.

Na rynku działa mnóstwo firm ubezpieczeniowych i okazuje się, że rozbieżność cen pomiędzy różnymi firmami może być znaczna, a sam poziom oraz zakres usług niejednokrotnie okazuje się być na tym samym poziomie. To właśnie z tego powodu tak dużą popularnością cieszą się dzisiaj porównywarki cen ubezpieczeń, a jedną z ciekawszych i bardziej popularnych jest tutaj strona Mfind.pl, która w ostatnim czasie została nawet wyróżniona bardzo cenną nagrodą. Jak działa firma i przede wszystkim co oferuje?

Czym dokładnie jest Mfind.pl?

Strona główna mfind. Źródło: http://mfind.pl

Na rynku ubezpieczeniowym są ogromne rozbieżności cenowe, a Mfind.pl powstał właśnie po to, aby każdemu pomagać w dotarciu do najbardziej atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych, jakie aktualnie znajdują się na rynku.

Podmiot współpracując z wieloma ubezpieczycielami jest w stanie przedstawić bardzo zróżnicowaną ofertę i przede wszystkim zapewnia swoich Klientów o pełnym bezpieczeństwie. Jak już wcześniej wspominaliśmy, o profesjonalizmie i bezpieczeństwie najlepiej świadczy wyróżnienie dla firmy z roku 2016. Wtedy właśnie została firmie przyznana nagroda Ekomersa 2016 za najlepszą obsługę klienta.

Firma jednak równocześnie gwarantuje profesjonalne podejście zatrudniając najlepszych na rynku specjalistów. To bardzo ważne, gdyż jako jedna z niewielu porównywarek na rynku może zaproponować fizyczne wsparcie klienta, a wiec pomoc w dopasowaniu oferty do konkretnych potrzeb. Mówiąc jednak o ofercie warto także bliżej przyjrzeć się temu czego możemy po stronie oczekiwać.

Niezwykle szeroka oferta porównania ubezpieczeń

Wybrane opinie klientów. Źródło: http://mfind.pl

Oferta tworzona przez Mfind.pl to oczywiście umożliwienie dostępu do jak największej liczby ofert ubezpieczeniowych na rynku. Z roku na rok współpraca poszerza się o kolejnych ubezpieczycieli, w większości o firmy duże i nowoczesne, które cieszą się ogólnym zaufaniem społecznym.

Oferta dotyczy wielu rodzajów ubezpieczeń, w tym przede wszystkim ubezpieczenia OC dla samochodów, ubezpieczeń zdrowotnych, turystycznych, a i także bardzo bogaty pakiet ubezpieczeń związanych z nieruchomościami. Porównywarka została przygotowana w taki sposób, aby dotarcie do tej interesującej oferty było maksymalnie proste i nie zajmowało przesadnie dużo czasu.

Idea jest tutaj bardzo prosta. Po wybraniu konkretnej kategorii ubezpieczeń Mfind.pl przekieruje nas do formularza, w którym to będziemy musieli podać wszystkie informacje potrzebne do wyliczenia składek. Firma gwarantuje takie przygotowanie formularzy, aby ich wypełnienie nie zajmowało dużo czasu i było wręcz intuicyjne.

Wypełnienie formularza skutkuje przesłaniem danych do firm ubezpieczeniowych, a następnie pojawieniem się listy wszystkich dostępnych polis wraz z konkretną ceną za ich wykupienie oraz warunkami dla danej polisy. To na tym właśnie etapie firma oferuje swoje dodatkowe wsparcie podczas wyboru. Według zapewnień Mfind.pl każdy może skontaktować się z doświadczonym konsultantem i poprosić o wsparcie oraz dobranie najlepszej polisy do potrzeb.

Czy ceny ubezpieczeń faktycznie są niskie, czyniąc ofertą opłacalną?

Czy warto się ubezpieczyć

Korzystanie z porównywarki cen dla ubezpieczeń, szczególnie tak profesjonalnej jak Mfind.pl, zdecydowanie jest bardzo opłacalne. Na pewno dużym błędem jest trzymanie się latami jednego ubezpieczyciela. Wypowiedzenie jednej umowy i podpisanie drugiej z innym ubezpieczycielem nie jest dzisiaj żadnym problemem, a na jednej tylko polisie możemy zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Większość ubezpieczycieli stosuje bowiem atrakcyjne promocje cenowe przede wszystkim dla nowych klientów, zapominając o tych obecnych, dla których warunki finansowe przedłużenia polis nie zawsze są atrakcyjne. Mfind.pl z pewnością może być dobrym sposobem na znalezienie oferty ubezpieczenia w tym samym zakresie co do tej pory, ale za o wiele mniejsze pieniądze.

Ważne jest tutaj to, że Mfind.pl jedynie pośredniczy w poszukiwaniu klientów dla największych firm ubezpieczeniowych, przez co nie ma mowy o żadnym ryzyku związanym z podpisywaniem umowy w ten właśnie sposób.

Szczególnie duże rozbieżności w wysokości składek mogą być dzisiaj na ubezpieczeniach komunikacyjnych od odpowiedzialności cywilnej. Po ostatnim zamieszaniu na rynku tych ubezpieczeń jedne firmy potrafią pobierać naprawdę wysokie składki, kiedy inne mają oferty dużo bardziej przystępne.

To właśnie na ubezpieczeniach OC dla samochodu w Mfind.pl można zaoszczędzić najwięcej, choć tak naprawdę porównywarka dla wszystkich opcji ubezpieczenia jest bardzo wartościowa.

Przejdźmy do krótkiego podsumowania

Mfind.pl przede wszystkim stara się udowodnić, że zwykła z pozoru porównywarka cen ubezpieczeń może być bezcennym centrum informacji o ubezpieczeniach dla osób, które potrzebują wsparcia podczas wyboru.

Nie tylko można tutaj oszczędzać pieniądze na ubezpieczeniach. Strona przygotowana jest w taki sposób, że wyszukiwanie ofert jest bardzo proste, nie traci się czasu na chodzenie czy dzwonienie po różnych firmach ubezpieczeniowych, a do tego zawierając umowę za pośrednictwem serwisu Mfind.pl firma oferuje każdemu klientowi pełne bezpieczeństwo.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]

mFind - opinie z forum:

  1. bedfek pisze:

    No nie powiem, tak wstępnie sprawdziłem sobie wyliczenia dla składki OC dla mojego samochodu i faktycznie widziałem kilka polis dużo tańszych niż teraz płacę. Ciekawe tylko jak to wygląda później w praktyce. Korzystaliście może już?

  2. lomiarz.wroc pisze:

    Hej, wiecie może jak wygląda zawieranie takiej umowy? Czy odbywa się to niejako przez firmę czy jesteśmy przekierowywani do ubezpieczyciela i tam jest umowa spisywana? Dajcie znać proszę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *