czy paysquare jest solidny?

paysquare
Załącznik: strona www paysquare

aktualizacja – Paysquare zdaje się już nie istnieć

Witajcie. Prowadze taki w sumie niewielki sklpe u siebie na osiedlu chce mieć w końcu terminal do platnosci kartami bo wielu klientów na to niestety narzeka. Mam tylko problem z wyborem operatora do tych terminali bo jak mowie, sklep jest maly, wiec musi być kurcze tanio. Nie wiecie przypadkiem jak wygląda współpraca z paysquare? Ktoś ma doświadczenie?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Paysquare - opinie użytkowników:

 1. genkk pisze:

  Mam takie pytanko, czy ktoś się może orientuje przypadkiem czy te terminale z paysquare to akcesptują tez te platnosci zbliżeniowe? Musze w to zainwestować bo dużo ludzi korzysta kurcze z tych kart.

 2. lech pisze:

  Nie no akceptują dzisiaj to już chyba jest standard. Ja się tylko zastanawiam czy w ramach umowy te terminale są za darmo czy trzeba za nie płacić, może ktoś wie?

 3. ale nudy pisze:

  Wiecie może na jak długo podpisuje się te umowy z paysquare? To są jakieś umowy terminowe czy wszystko odbywa się na takiej zasadzie, ze umowa bezterminowa i można wypowiedzieć kiedy się chce z miesięcznym wypowiedzeniem czy coś takiego?>

 4. Maciek pisze:

  Okres wypowiedzenia 3 miesiące i musisz podać ważny powód rezygnacji, bo jeśli napiszesz że już nie chcesz terminala bo nie, to naliczą Cię 500 zł jako opłatę dezaktywacyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *